RTÜK!

– Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, radyo ve televizyon faaliyetlerini düzenlemek ve denetlemekle görevli, Anayasanın 133. maddesi kapsamında üyeleri TBMM Genel Kurulunca seçilen, özerk ve tarafsız bir kamu tüzel kişiliğidir. Üst Kurul, Türkiye Büyük Millet Meclisince seçilen dokuz üyeden oluşur.

Görev tanımı bu!

Bir aralar memeye falan karışırlardı, şimdi her şeye karışıyorlar.

Rakı-bira şişesi, sigara, kül tablası, kadeh ve aklınıza gelecek kafalarına göre sakıncalı ne varsa blurluyorlar.

Bu tiplerin hayranı olduğu şekilde yönetilen İran bir ara atletizm müsabakası göstermişti televizyondan; kadınlar 100 metre finaline öyle bir sansür koymuşlardı ki ekranda üst üste binmiş sekiz kara ve kalın kibrit çöpü eğilip bükülüyordu. Ona bile tepki gelince İranlılar’ın son seyrettiği normal dünya kadın atletizm görüntüleri olmuştu.

Bu yolda ilerlememiz ülkenin en az yarısında hatta artık yüzde 70’inde dehşet hisleri uyandırıyor.

Sosyal medyada AKP’nin tutumu sayesinde kendilerini dokunulmaz sanan binlerce sarıklı-sakallı-cübbeli, görmüşler gibi cenneti anlatıyorlar. Bir tanesi de, “Çok huzurlu bir yer, bilginin doruklarına tırmanacağız” diye tasvir etmiyor. Neredeyse tamamı kaç kadınla sevişeceğimizden, üzerlerinde ne olacağından, aylarca erekte gezeceğimizden; gezerken de elimizde şarap kadehi olacağından bahsediyor. Kahvaltıların yıllarca süreceğini iddia ediyorlar.

Detaylara nasıl ulaşıyorlar bilmiyorum ama; her erkeğe 72 cariye düşecekmiş, her ilişkiden sonra yeniden bakireye dönüşecekmişler, orgazmlar sıkılana kadar sürecekmiş vs.

Cennet bu kadar sığ hedefleri olan bir yer olmamalı, ebedi huzur vaat etmeli. Ama bunların kafasına göre yiyip içip sevişeceğiz!

Bir tanesi de, “Ölümlü dünyada okuyamadığınız kitaplara ulaşacaksınız, özür dilemeye fırsat bulamadığınız dostlarınız için bir şansınız daha olacak, sarılamadıklarınıza sarılabileceksiniz” demiyor; hep seks hep yemek.

Akıl alır gibi değil!

GELELİM KONUMUZA

RTÜK, Açık Radyo’nun yayın lisansını iptal etmiş. Artık Ömer Madra dinleyemeyeceğiz.

Daha önce para cezası vermişler, yayın durdurma cezası vermişler yetmemiş, kökten kapatmayla kendilerini tatmin, göreve getirenlerini de memnun etmişler.

Konu ne olursa olsun bir radyonun, televizyonun, gazetenin, derginin sesini kesmek büyük adaletsizlik.

İstedikleri gibi düşünmeyeni, konuşmayanı ellerinde yetki olsa öbür dünyaya göndermekten çekinmezler.

Siyasal İslam tam olarak da bu şekilde işliyor; senin gibi düşünmüyorsa bir daha konuşmasına izin verme.

Bu ülkenin halkının büyük bölümü böyle muamele görmeyi hak etmiyor, diğer bölümü de hak etmiyor ama ne yazık ki onlar neyi hak edip etmediklerinin bile farkında değiller.

Sınırsız kahvaltı ve sınırsız seks vaatleriyle kandırılmış vakitlerini bekliyorlar!

NOT: Cennete gidip, görüp, geri gelen bu tiplere bir sorum olacak!

– Erkeklere sürdürülebilir 72 bakire kız vaat eden cennetin kadınlar için ne gibi bir planı var, 72 kadına bir erkek!? 

Visited 98 times, 1 visit(s) today